https://playclub-tr.com/
Drakula video-slotu ‘’kumar’’ hayatına gelmiş yine de

Drakula video-slotu ‘’kumar’’ hayatına gelmiş yine de

Net Entertainment sıkça ünlü kitaplardan, meşhur filmlerden veya çizgi filmlerinden kendi fikirlerini almaktadır. Frankenstein ve Görünmez Adam, Kral Arthur ve South Park gibi kahramanları slot oyunlarında benimseyebilirsiniz. Tabii ki onların tam kopiler değil. Böylece Net Entertainment tarafından yaratılan ürünleri daha çok hayranların dikkatini çekmektedirler.

Bu ürün de hariç değil. Yeni başarılara oluşan NetEnt kuruluşu bu yıl (en kısa sürede) kendi ‘’eseri’’ temsil etmeye hazırdır. Bu olay Dünya’nın online kumahanenin alanına Nisan ayında meyadana gelecektir. Yaratacılar tam tarihi şu anda söylemiyorlar..

Drakula video-slot oyunu hakkında ne bilmek gerek? İlk önce, Drakula tarihi ne zaman onun başlangıcı alıyormuş… 1931 yılında yaratılan korkunç filmi büyük şanı kazanmış. İşbu slot oyunari onun temellerinde yapılmış. Eğer korkunç kahramanın bir listesi yapmak isterseniz, o çok uzun olacaktır. NetEnt onun yeni ouynu korkunç şahısla doldurmuş. Tabii ki tüm şahıslar, bugünkü teknolojilere göre yenilleştirilmiş. Bu da oyunun yeni nefes almasını hakkında söylemektedir.

Yarasalar, ücretsiz spin ile kombinasyonları etrafında kıvrık, zaten muhteşem animasyon efektleri tamamlayacak ve sözde vampir tarzında yapılan makine, tasarım, tamamen karanlık ve korku atmosferine oyunun hayranlarını getirecektir.

Oyunun ‘’sıcak’’ yenillikleri NetEnt kuruluşa eminli gelir ve başarı sağlayacaktır. ‘’Piyangodan kazanmaya çalışırsanız’’ mutlaka bu slot oyununu sınamalısınız. Şimdi kazanmak daha kolay olmuş. NetEnt tarafından sunan yeni fırsatları beğeneceksiniz şüphesizdir.

En iyi oyunlarımızı oynamaya çalışın
Yorumunuzu bırakın
Real Money Online Casino