https://playclub-tr.com/
Gürcistan, Microgaming Poker Network hayranlara için kapılarını açıyor

Gürcistan, Microgaming Poker Network hayranlara için kapılarını açıyor

mpn tbilisi

28 Mayıs’tan 31 Mayıs’ına kadar 2015 yılında Microgaming Poker Network (MPN) Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te düzenlenecektir. Bu olay bu serinin tüp poker yarışmalarından 2015 yılında ikincisi olacak ve tüm kısa poker oyunların tarihinde dördüncü olacaktır. Önceki turnuvalar bu dizi Londra, Malta ve Tallinn gerçekleşti.

Tiflis katılanların sayısı en çok hale gelmiş olacaktır. Bunu başarmak için, MPN temsilcileri yeni ortağı, Gürcü oyun şirketi Adjarabet ile güçlerini birleştirdi. Sadece bir kaç hafta önce, kumar tema kapsayan medya, Adjarabet MPN uygulama programlama arabirimi “çok yönlü işbirliği şirketleri gösterir Babel Fish» (Babelfish API), geliştirilmiş benimsemiş ilk oyun şirketi haline geldiğini haber yayıldı.

Olay Plaza de Mayo de spor Sarayı’nda yapılacaktır. Elemeleri oyunları ağda MPN zaten. Ayrıca web sitesinde size 550 dolar ile ana olay katılımını içeren bir paket önerisi, satın alabilirsiniz ve 250.000 dolar garantili bir ödül havuzu olarak, paralel etkinlikler yanı sıra ulaşım ve katılımcıların konaklama masrafları katıldı.

Alex Scott ’’Biz Gürcistan MPN ilk kez bir poker turnuvası tutmak edebilmek için mutluyuz’’Alex Scott, şirket Microgaming poker bölümü başkanı söyledi. “Poker turnuvası MPN bu sürümü umutları vaat ediyor, ve ben oyuncuların Tiflis’te atmosferi takdir edecektir eminim.”

2015 yılında, MPN, planlanan tüm faaliyetlerin sonunda, Küresel Poker Endeksi (GPI) Yılın Player’ın unvanının verilmesi için bir afiş sunacak. Kazanan MPN 2016 yılında tüm önemli etkinliklere katılımın ücretsiz alma hakkına sahip olacaktır.

Gürcistan Poker şu anda oldukça heyecan verici bir zaman yaşıyoruz. MPN faaliyetlerini de orada yapacak bu yıl ve World Poker Tour (WPT) hariç. WPT temsilcileri Gürcü başkenti WPT Ulusal biçimi ve ana olay iki olay düzenlenecek olan temelinde Europe-Bet.com ile özel bir lisans anlaşması yazmışlardır.

En iyi oyunlarımızı oynamaya çalışın
Yorumunuzu bırakın
Win Real Money