https://playclub-tr.com/
İtalya kumar reklamın yasağını düşünüyor

İtalya kumar reklamın yasağını düşünüyor

gambling-in-italy

Calvin Ayre, İtalyan hükümeti gece yarısına kadar televizyondaki kumar reklamın yasağını planladığı bildirir. Siz İtalya’ya katılıyor musunuz?

Avukat Giulio Koradzhio (Giulio Coraggio), İtalya’daki herhangi bir reklam kısıtlama getirilmesi lisanslı operatörleri daha büyük olasılıkla sorumlu tutabildiğini düşünmektedir. ‘Bu öneri onaylandığından şüphe ediyorum. Ama öyle olursa dokuz yıllık lisans anlaşması imzalayan İtalyan operatörler Avrupa Komisyonuna koruma ile talep edebilirler’ diye söyledi.

Pier Paolo Baretta (Pier Paolo Baretta) ekonomi Bakan Yardımcısı, İtalya’nın Hükümeti muhalefet partilerinin temsilcileri tarafından ileri sürülen tam kumar reklamın yasağına razı olmadığını bildirdi. Ama gece yarısına kadar kumar reklam yasağın yayınları en iyi seçenek olarak düşünmektedir. Güncel yönetmelikler kumar reklamın yasağı çocuk programlarından 30 dakika önce ve çocuk programlarından 30 dakika sonra tek bir sınırlama kurar. Koradzhio göre, reklam kısıtlamalar amaca uygun olmaz.

FIFA oranları listesini genişletmesine rağmen, 2014 yılında İtalya’da online oyun pazarın geliri sadece % 0,4 artardı. Bu nedenle, yetkililer tarafından dayatılan herhangi bir kısıtlama İtalya’daki yasal kumarı yok edebilir. İsveç yabancı kumar operatörlerin reklamı yasakladığını planlamaktadır.

İspanya Hükümeti tarafından kumar reklam düzenleme kanun tasarısını düşünmektedir. Playclub-tr.com haberlerinde belirttigi gibi Poker Star üç yıl üst üste Oyun Endüstrisinde ödülü alınır.

En iyi oyunlarımızı oynamaya çalışın
Yorumunuzu bırakın
Real Money Online Casino