https://playclub-tr.com/
Jack And The Beanstalk

Jack And The Beanstalk Yuvası İncelemesi

Yetişkinler çocukluklarını özlüyor çünkü orada her şey çok daha gizemli, ilginç ve muhteşemdi. Ancak bu, yetişkinlikte masallara ve sihire yer olmadığı anlamına gelmez ve dünyaca ünlü online casino yazılım şirketi bunu kumarbazlara kanıtlamaya hazırdır. İlginç ve heyecan verici bir slot makinesi Jack And The Beanstalk, özellikle bu tür oyuncular için yaratıldı.

Bu öykünücünün yaratılmasının temeli, Jack'in ve onun yardımıyla kolayca başka bir dünyaya tırmandığı fasulye ağacının popüler hikayesinden alınmıştır. Bu slotta geliştirici, müşterilerini, çocuğun baklagilleri dikmek ve büyük bir kök yetiştirmek için tüm zorlukların üstesinden gelmesine yardım etmeye davet ediyor. Peki, o zaman her şey tam olarak bir peri masalındaki gibi olacak. Göklere kadar büyük bir ağaç büyüyecek ve ödül olarak oyuncu altın yumurtlayan bir tavuk alacak.

Yukarıdakilere dayanarak, Jack And The Beanstalk slot makinesinin oyuncularına cömert ödüller vermeye hazır olduğu anlaşılabilir. Ek olarak, bu kadar çok ek tur ve fonksiyon ile bunu yapmak zor değil. Jack And The Beanstalk emülatörü, müşterilerine özel semboller, ücretsiz makaralı bir bonus turu ve iyi ödüller toplamaya yardımcı olacak diğer birçok ilginç teklif sunar.

Jack And The Beanstalk Emülatör Tasarımının Özellikleri

Bu öykünücü nün teması harika olduğundan, arayüz ve tasarım tamamen aynı tarzda yapılmıştır. Rahat tasarım, müşterilerin mümkün olduğunca rahatlamasına, oyunun içine dalmasına ve boş zamanlarında eğlenmesine olanak tanır.

Geliştiriciler sadece teknik parametrelere değil, aynı zamanda görsel tasarım ve müzik eşliğinde de özel ilgi gösterdiler. Seçilen hikaye ve tema için idealdir, bir kişiyi rahatlatır, ancak oyunun odağına hiç müdahale etmez ve Jack And The Beanstalk slot yuvasının müzik eşliğinde hala oyuna konsantre olmanızı engelliyorsa, kontrol panelini kullanarak sesi kapatabilirsiniz. Ancak, daha sonra bunun hakkında.

Slotun benzersiz grafiklere sahip olduğuna dikkat edilmelidir. Evet, belki yeterince mükemmel değil ama ilkel de denilemez. Her şey ılımlı ve şık, tahrişe neden olmaz veya dikkat dağıtıcı olarak algılanmaz. Ana arka plan ve semboller, operatör tarafından seçilen tarzda kesinlikle korunur. Bu, genel resmi göze hoş ve eksiksiz hale getirir.

Emülatör Sembolojisi ve Özellikleri

Daha önce, geliştiricilerin dikkatli bir şekilde Jack And The Beanstalk online slot makinesini yaratmaya çalıştıkları söylendi. Oyuncuların rahatlayabilmeleri ve kendilerini tamamen oyuna verebilmeleri için görsellere özellikle dikkat edildi. Örneğin, semboller açıkça seçilmiş ve seçilen temaya göre dekore edilmiştir. Jack And The Beanstalk slotundaki semboller çok çeşitlidir, ancak tüm ikonlar tek bir tematik yön ile birleştirilmiştir.

Geleneksel olarak, Jack And The Beanstalk slot makinesinin sembolleri iki büyük kategoriye ayrılabilir:

 • Düzenli resimler.
 • Özel semboller.

Her görüntü türünün benzersiz işlevleri vardır ve kendilerine verilen görevleri yerine getirir. Daha sonra, bu konuyu daha ayrıntılı olarak anlayacağız.

Emülatör Jack And The Beanstalk'ın Düz Resimleri

Hepsinden önemlisi, Jack And The Beanstalk online slot sıradan semboller içerir. Görevleri, makaralar başladıktan sonra oyun alanında bulunmaktadır. Başarılı bir şekilde bulunurlarsa, normal turda oyuncuya kazanç getirebilirler.

Jack And The Beanstalk slotunun olağan sembolleri aşağıdaki çeşitlerle temsil edilir:

 • Jack;
 • İki başlı harika;
 • Keçi;
 • Balta;
 • Paslı sulama olabilir;
 • Oyun kartlarının değerleri (minimum değer 10, maksimum değer bir astır).

Her sembolün kendi bireysel değeri vardır. Örneğin, Jack ve iki başlı ejderhanın görüntüleri en büyüğü olarak kabul edilir. Katılımlarıyla kombinasyonlar, bir oyuncuya 1000 ve 750 altın para kazandırabilir. En ucuzu, oyun kartlarının mezhepleridir, yani dokuz — katılımıyla bir kombinasyon, müşteriye 30 altın sikke getirecektir.

Özel Semboller ve Özellikleri

Oyuncunun olağan turda kazanmasını sağlayan olağan görüntülerin yanı sıra, Jack And The Beanstalk oyna yuvasında özel görüntüler de vardır. Çeşitleri aşağıdaki gibidir:

 • Wild — bir wild sembolü, sıradan simgelerin yerini alabilir ve böylece kazanan kombinasyonlar oluşturabilir. Sembol, emülatör logosu olarak gösterilmiştir.
 • Scatter — bu sembol, müşteriye 10 bedava dönüşle sunulacak olan oyuncu için bir bonus oyunu açabilir. Bu sembol bir hazine sandığı olarak tasvir edilmiştir.

Özel sembollere dayanan Jack And The Beanstalk yuvası, oyunu daha ilginç ve dinamik hale getiriyor. Ayrıca Wild ve Scatter, oyuncunun slot makinesinin makaralarını başlatırken daha fazla kazanmasına yardımcı olur.

Jack And The Beanstalk Slot Teknik Parametreleri

Emülatörün teknik parametrelerini inceledikten sonra, her oyuncu bu slotun özelliklerini ve oyundan ne beklene bileceğini anlayabilecek.

Öykünücü nün teknik parametreleri aşağıdaki göstergelerle temsil edilir:

 • Jack and The Beanstalk RTP — %96,3.
 • Volatilite * yüksek.
 • Oyun alanı * 5 * 3’tür.
 • Ödeme hatları — 20.
 • Bonus özellikler — ücretsiz döndürmeler, Walking Wilds, x3 Multiplier Wilds ve Treasure Hunt bonus oyunu.
 • Oran aralığı * 0,2 ile 100 arasındadır.
 • Maksimum kazanç * 600.000 altındır.

Sağlanan teknik parametrelere dayanarak, Jack And The Beanstalk öykünücüsünün müşterilere cömert zaferler elde etme konusunda oldukça yüksek bir şans, ancak uzun bir perspektif sunduğu sonucuna varabiliriz.

Jack And The Beanstalk Emulator Bonus Özellikleri

Emülatör yeterince cömerttir ve bonus özelliklerinde çeşitlilik gösterir. Ana tekliflerden biri ücretsiz makara dönüşleridir. Ancak, bu sadece ilginç tekliflerin başlangıcıdır ve daha sonra herkes Jack And The Beanstalk emülatörünün ilginç tekliflerini keşfedebilir.

Öncelikle Walking Wilds gibi bir fonksiyondan bahsetmek istiyorum. Bir oyuncu onunla hem ana turda hem de bonus turda karşılaşabilir. İşlevin özü, wild sembolünün makaralar boyunca hareket etmeye başlaması ve böylece artan sayıda ücretsiz dönüş sağlamasıdır. Ek olarak, bağışlanan bedava dönüşler aşağıdaki çarpana sahip olacaktır — *3.

İkinci ilginç özellik ise Jack and Beanstalk Free Spins. İşlevin özü, oyun alanında en az üç Scatter belirirse, oyuncuya 10 bedava dönüş kazandırılması dır. Ücretsiz döndürmeler sırasında özel sembolün “özel” kombinasyonu tekrarlanırsa, makara dönüşleri tekrar kredilendirilir.

Gördüğünüz gibi, Jack And The Beanstalk oyna bedava emülatörünün birçok bonus özelliği var, ancak liste burada da bitmiyor. Ayrıca aşağıdaki gibi ilginç tekliflerden bahsetmeye değer:

 • Bonus hazine avı.
 • Jackpot Jack ve fasulye sırığı.

Ek bonus özelliklere dayanarak, oyun sadece ilginç ve heyecan verici olmakla kalmaz, aynı zamanda karşılığında en cömert hale gelir.

Bu arada, Jack And The Beanstalk slotunu her zaman ücretsiz olarak başlatabilirsiniz. Bunun için bir demo modu sağlanmıştır. Kompozisyon açısından, oyun hiçbir şeyde farklılık göstermeyecek, ancak aynı zamanda oyuncu kişisel yatırımlar yapmıyor, bu da hiçbir şeyi riske atamadığı anlamına geliyor. Bu modda pratik yapabilir ve deneyim kazanabilirsiniz.

Yorumunuzu bırakın
Play For Money