https://playclub-tr.com/
Mahjong

Mahjong oyna

Mahjong Slot Oyunları bu sefer çok zevkli!Süre sınırı keyfini çıkar

Mahjong oyna, zeka oyunları kategorisinde bulunan ve en iyi oyunlar arasındadır. Zeka Sepeti en keyif alacağınız mahjong oyunlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Mahjong oyununda amaç, dizilmiş taşlar arasından benzer olanları bularak yok etmektir. Fare yardımıyla oynanan Mahjong oyununda girişte isteğinize göre zorluk derecesini seçebilirsiniz. Mahjong oyunu oynarken çok dikkatli hamleler yapmalı ve bölümleri tamamlamalısınız. Şimdi sende Mahjong oyunu oyna ve eğlencenin tadını çıkar.

Mahjong oyunu birbirinden zor ve harika bölümleriyle sizleri bekliyor.

Bütün oyun severlere İyi Oyunlar Mahjong'da kendi rekorunu kır! Bu tablo oyununda hareket eden taşlar bulunmaktadır. Her etapta eksik olan taşlar diğer taşların düşmesine neden olacak.Görevin zaman dolmadan tüm eşleşen taşları bulmak. Eğer takılıp kalırsan bilgisayardan ipucu alabilirsin! Mahjong'da dört kişi birbirine karşı oynar. Oyunun amacı, ustaca kombinasyonlar oluşturarak mümkün olduğunca fazla puana ulaşmaktır. Her bir oyuncu elinde saklı kombinasyonlar oluşturur. Oyuncu bunları ilk kez mahjong oyna ilan edip oyunu bitirdiğinde gösterir. Başka bir oyuncunun bıraktığı taşı alarak yapılan kombinasyonlar, örneğin Kong bu duruma istisna oluşturur. İlk oyuncu, oyun alanına açık olarak bir taş bırakıp oyuna başlar. Sonraki oyuncu bir taş çeker ve tekrar bir taş bırakır. Bu, oyunculardan biri bırakılan taşlardan birini alarak bir kombinasyon yapana kadar devam eder. Bu durumda kombinasyon yapan oyuncu, yerden taşı alır ve kombinasyonunu açar. Bu kombinasyon açık olarak gösterilmelidir. Devamında bir taş atarak oyuna devam eder. Bundan dolayı, diğer oyunculara oynamak için sıra gelmeyebilir. İki oyuncunun birden yerdeki aynı taşı kendi kombinasyonu için kullanmak istemesi durumunda, aşağıdaki kurallar geçerlidir:

Mahjong her durumda önceliklidir.

Eğer iki oyuncu bu taş ile bir Mahjong yapabiliyorsa, sırada kim öndeyse, öncelik ona tanınır. Mahjong'un nasıl yapıldığına bağlı olarak puanlama değişir.Mahjong oyunları Uzak doğuda olduğu kadar tüm dünyada popüler olan bir oyundur. Oyunun amacı, taşları birbirleriyle eşleştirip mümkün olduğunca fazla puan elde etmektir. En azından değişik bir şeyler yapmak isteyenler için bu oyun başarılı bir seçenek olabilir. Mahjong oyunları çok popüler olup, oynaması oldukça keyif vericidir.

Yorumunuzu bırakın
Play For Money