https://playclub-tr.com/
Mega Fortune Dreams kendi en yüksek 5 milyou euro’lu jackpot vermişti

Mega Fortune Dreams kendi en yüksek 5 milyou euro’lu jackpot vermişti

MegaFortuneDreams-main

Mart’ın 29 tarihinde Mega Fortune Dreams video slot onun hayrancılarından biriye €5 050 957 kazanç miktarı vermişti. Bu miktar oyuncu makinesinin kısa tarihi süresinde en yüksek kazancıdır. Şanslı bir odama kutlarız.

NetEnt şirketinden Mega Fortune Dreams video slot bugün en istemiş ve en güvenilen online kazino oyunlarından bibridir. O sık sık kazançların verilmesi ve kazancın yüksek miktarın olması sayesinde oyuncular arasında çok ünlü olmuş. İstatistiğe göre Mega Fortune Dreams kazancıları 2014 yıllında her yedi haftada verilmiş. Kazancın orta miktarı €3 472 148 oluşturmuş. tabii ki bir kez kazanan insan başka şirketleri tercih etmeyecektir.

Bugünkü Mega Jackpot şu anda sadece online oyunların tarihinde en büyük değil daha da boyuta göre dünyada dördüdür. Tabii ki o en yüksek jackpot’a yer verir ama bu onun başarılara etkilemiyor. Biliyoruz ki en yüksek miktarıyla jackpot 2013 tarihinde ocak ayında kazanılmıştır. O zaman €17,8 milyonlu kazanç olmuştur.Ayrıca daha bir jackpot’u ayırmak gerekiyor.. Geçen yıl Hall of Gods slot’unda İsviçre’den gelen bir oyuncu €6,7 milyonlu kazancını yenmişti.

Kazançların veya jackpotların gerçekten verilmesi neyi hakkında söyleyebilir. Siz video slot oyunlara güvenebilir misiniz güvenemez misiniz? Evet, öreğimize dayanarak güvenebilirsiniz. Eğer yedi haftada bir kez jackpot kazanabilirseniz o zaman güvenilidir mutlaka. Ayrıca NetEnt şirketinin tarafından online kumarhane video slot’ları her zaman ‘’iyi hesapta’’ olmuştular ve olmaya devam ediyorlar.

En iyi oyunlarımızı oynamaya çalışın
Yorumunuzu bırakın
Win Real Money