https://playclub-tr.com/
MegaJackpots size sevindirecek hazırdır!

MegaJackpots size sevindirecek hazırdır!

Mega Jackpots

1,5 milyon dolar – Bu BGT MegaJackpots dizisinin jackpot’un kazancıdır. Binlerce online slot makina çeşitleri arasından seçim yapmak pek kolay olmadığını biliyoruz ve bu sebepten dolayı sizin için tüm oyunları inceledik ve en popüler oyunları eğlencenize sunuyoruz.

Slot seri ikramiye için aynı zamanda karakter ortalama sayısı MegaJackpots (Gladiator) 5 karakterin düşmesini gereklidir. Bu durumda, en büyük galibiyet için en yüksek oranda oynamak için gerekli aksi takdirde kullanıcı para çok daha küçük miktarda alacak.

MegaJackpots’ta yırtılmış Jackpotlar, oyuncuları hemen alamazlar. Geliştirici 20 eşit parçaya para ödülünü böler ve her ay içinde bu miktarı verir. Aynı parçalar yılda bir kez verilebilirler. Yıllardır, son seçenek oyuncu üzerindeki vergi yükünü azaltmayı ve gidereleri daha verimli gelirleri harcamayı sağlamaktadır.

MegaJackpots kumar makinesinin dizisi yaratacılar için kumarbazlar arasında hayranların çoğunu kazandığı bir başarı projeyi olmuştu. Çok uzun zamandan beri değil, slot oyunlarına uyuyan insanlar için yeni fırsatlar açıklanmış. Şimdi siz Siberian Storm ve Cleopatra mobil versyonlarını oynayabilirsiniz.

Kazanılan miktarın tam sayesi 1 448 630 dolar oluşturmuş. Kaydetmek gerek ki bu son beş yıl süresinde sadece üçüncü kazançtır! 2013 yılında birinci kazanç olmuş ve bu ikramiye göre ilk kazançtır. Ne kadar şanslı bir insan o zaman bu miktarı kazanabilip 3,2 milyon dolar alabilmişti. Dört ay sonra ikinci jackpot olmuş. Böylece, 2014 yılında, ocak ayında ikinci galip çıkmış. Bu kez kazanılan miktarı 2,7 milyon dolar oluşturmuş.

Bir acı sonuç yapabiliyoruz sadece. MegaJackpots dizisi kadameli olarak kendi kullanıcıları kaybediyor.

En iyi oyunlarımızı oynamaya çalışın
Yorumunuzu bırakın
Play Now