https://playclub-tr.com/
Playtech yeni Rainbow Riches Bingo temsil etmektedir!

Playtech yeni Rainbow Riches Bingo temsil etmektedir!

Dikkatiniz için elden alınan yeni bir haber meydana gelmiş… Bilgisayar oyunlarından hoşlanan kişileri mutlaka ilgilenecektir! Bu da Birlişik Krallığı’nın en meşhur ve ugulanan oyundur.

Londra’daki başlatılan yeni Playtech’in projeyi 27.02.2015 tarihinde yürürlüye gitmişti. Bu da Bingo tarihinde cross-chanel’in ilk variyanttır. Belli olmuş ki o Scientific Games ortaklığı ile yaratılmıştır.

Playtech’in takımı bu projeyi yaratmak için birçok ay çalışmalara harcalamıştı ve gerçek kumarhanenin oyununa göre bu bilgisayar projeyi meydana gelmiş. Çok ilginç an – gerçekliğinde saklanmıştır.. Yaratacılarına çok teşekkürler.

Cep telefonlaranıza Playtech oyunlarının uyması amacıyla teknik cihazlarına için talebi yüksetilmiş bugün. Burada özel dikkat markanın ayrıntılı elemanlarına ayırılırmaktadır.

Rainbow Riches™ Bingo iki yeni elemanı dahil ediyor. Bu alanında ilk kez olarak ağ jakpotlarıyla günlük galiplerin sayısı sağlanmaktadır. ‘Rainbow Road’ oyunu süresinde altın, gümüş ve bronz galipler arasında parçalanma yer alıyor ki daha sonra ilk jakpot hemen meyadana geliyormuş.

İkinci jakpot ise insanın dileğe göre yürütülür. Oyuncular şanslı numaraları çözülürken kendi numarayı temsil edip altın akçe toplamaktadırlar. Bu sahayı doldurmaktan sonra oyuncu kendi bonusu alabilir.

Gary Keaney, Bingo’nun müdürü: ‘’Playtech Bingo ağlarına böyle bir büyük marka getirdiğimizden çok gurur duyuyorum… Yeni oyunda sosyal elemanlarını sağlamak için pek çok güçlerimizi harcadık. Yeni projemizin daha geniş izleyecilerin ilginç çekeceğine ummarız!’’

‘’2015 yılından itibaren teknoloji alanındaki gelişme sayesinde projemizle daha uzun zaman boyunca çalışmaya devam ederiz ve devam edeceğiz mutlaka.’’

1999 yılında kurulan Playtech kuruluşu Londra vakıf borsasında önemli rol oynamaktadır. Orada yaklaşık 3900 işçi var ve onun temsilcilikleri yaklaşık dünyanın 14 ülkede bulunmaktadır. Bu da kendine kumarhane, bingo, poker, spor mizaları dahilir.

Bu projenin yönetmenleri işte bu alanında böyle oyunların sayısı genişletmeye ve iyileşmeye çalışmaktadırlar. Daha büyük takipçilerin sayısını yükseltmek için ürünün kalitesini iyileştirmek gerek. Playtech (Plenty O’Fortune Bedava Slot, Playtech) takibi bununla çok yoğun çalışmak niyetlidir.

En iyi oyunlarımızı oynamaya çalışın
Yorumunuzu bırakın
Win Real Money