https://playclub-tr.com/
Selam! Haziran ayında Microgamingden yeni oyunlar geliyor!

Selam! Haziran ayında Microgamingden yeni oyunlar geliyor!

Microgaming

Hound Hotel, 25 payline slot 5 x 3 silindirli olan online slot makinesi eğlenceli karakterleri ve heyecan verici özellikleri doludur. İlk önce, Dashing Wilds oyunu, ne zaman isterseniz vurabilirsiniz ayrıca her hangi non-wining spinde.

Üç ya da daha fazla scatter sembolü Hound Hotel bonusu tetikleri bu çok katmanlı bir özelliktir. Onun boyunca, oyuncular onların ödülleri ortaya çıkartmak için her üç katta kapıları dökülmelidir. Oyun beş Wild özelliklerden ibarettir (Wilds ve Süper Yığın Wilds Genişleyen dahil) 5 farklı mültiplikatörün ödülülerden (en fazla 6x multipleyer) ondan sonra 30’a kadar bedava spin!

Kedilere samimi arkadaş olan Kitty Cabana da 5×3 silindirli ve 25 ödeme çizgisi var olan bir oyundur. Oyunun temel özelikleri kazanç garantileri veren Dashing Wildstir. Oyuncular 24 ten daha fazla bedava spin, 6x multipleyer ve aynı zamanda beşten birisi wild özeliğin fırsatı sahip olacak yerde Kitty Cabana bonus oyunu başlatılan üç veya daha fazla scatters var.

Pistoleras Yahşi Batı gövdesinde yapılan 5×3 silindirli 25 ödeme çizgisiyle bir online slot oyunudur. Bu oyununda bütün yüksek sembolleri yüksek kazanç için fırsatları verince bütün silindirde durabilir. 25 ‘e kadar bedava spin kazanabilirsiniz. 3 multipleyer le birlikte herkes üç kat kazanabilir!

The Legend of Olympus™ Rabcat tarafından yaratan 5×3 silindirli artı 20 ödeme çizgisiyle bir online slot oyundur. Oyun boyunca oyuncular Zeusa katılıp Pluto karşı savaşması amacıyla Olympos Dağa seyahat edebilirler. Slotun en önemli özelikleri iki katlı bonus oyunu ve 14 kadar bedava spine varan fırsatlarıdır.

Ayrıca, haziran ayında Microgaming en başarılı Avalon HD online slotu ortaya çıkıyor.

Bütün oyunlar 3 haziran 2015’ten beri Flash and Quickfire platformlarda yüklemeye için hazırdır. Ve ek olarak ceplere uygun olan Cashville, Fish Party, Kings of Cash ve Summer Holiday oyunları da çıkıyorlar.

Microgaming Quikfire slotun demo oyunu oynamak için bedava slot sayfalarımıza ziyaret edin Slot oyunları!

En iyi oyunlarımızı oynamaya çalışın
Yorumunuzu bırakın
Play Now