https://playclub-tr.com/
Thunderstruck 2

Thunderstruck 2 Yuva İncelemesi

Kaliteli, parlak ve heyecan verici bir slot oynamak istiyorsanız, Thunderstruck 2 slot makinesi ihtiyacınız olan şeydir. Emülatör 2010 yılında piyasaya sürüldü. Slot makinesinin tanıtıldığı ilk günlerden itibaren çok ilgi gördü ve oldukça popüler hale geldi ve bu güne kadar değişmeden kaldı. Popüler çevrimiçi kumarhane yazılım geliştirme şirketi Microgaming, bu öykünücü nün yaratılması üzerinde çalıştı. Şirket bu emülatör için birden fazla ödül aldı ve bu şaşırtıcı değil, slot en yüksek kalite seviyesinde karmaşık ve seçilen tema (İskandinav) birçok oyuncunun dikkatini çekiyor, bu da Thunderstruck 2 slot makinesinin makaralarının sık sık başlatılmasının belirli bir nedeni haline geldi.

Slotu incelerken, çok ilginç bir özelliği olduğu not edilebilir. Emülatörün Büyük Döndürme Salonunun bir işlevi vardır. Bunun dışında bir başka ilginç özellik daha sunuluyor — Widstrom. Oyunun dinamizmi rolünü oynadı, slot bu güne kadar deneyimli oyuncular ve acemi oyuncular tarafından aktif olarak başlatıldı.

Thunderstruck 2 Öykünücüsü nün RTP, Varyans ve Diğer Teknik Parametreleri

Slot makinesinin özelliklerini, işlevlerini ve oyunun özelliklerini daha ayrıntılı incelemeden önce, slotun teknik parametrelerini incelemelisiniz. Thunderstruck 2 slot makinesinde aşağıdaki teknik parametreler bulunur:

 • Thunderstruck slot 2 RTP — %96.65.
 • Volatilite — yüksek.
 • Düzen - 5 * 3.
 • Ödeme hattı sayısı — 243'tür.
 • Bonus özellikler — sembol değiştirme, ücretsiz ücretsiz döndürmeler, çarpanlar, Wild sembolleri.
 • Oran aralığı — 0,3 krediden 15 krediye kadardır.
 • Maksimum kazanç — *8000'dir.

Slotun teknik parametrelerine dayanarak, Thunderstruck 2 emülatörünün uzun vadede cömert kazançlar sunduğu anlaşılabilir. Bu durumda evin avantajı sadece %3.35'tir. Kazanma olasılığının geri kalanı, çok yüksek bir gösterge olan oyuncuya gider.

Emülatörün yüksek dağılımına da dikkat etmelisiniz. Bu, kumar alanında kesinlikle farklı deneyime sahip her oyuncunun slot makinesini başlatmasına izin verir. Oyuncu, oyun sırasında aşırı para dalgalanmaları konusunda endişelenme melidir. Slot, kullanıcılara düzenli olarak cömert ödüller verecektir. Bu özellik, oyuncunun cömert bir galibiyet aldığı ana kadar ayakta kalmasını sağlayacaktır.

Thunderstruck 2 Emülatör İncelemesi: Slot Makinesi Özellikleri

Thunderstruck 2, ikinci bölümün ortaya çıkmasından yedi yıl önce (2003'te) piyasaya sürülen, eşit derecede popüler Thunderstruck slot makinesinin bir devamı veya sözde ikinci bölümüdür. Ancak, iki seçeneğin özelliklerini incelemek ve karşılaştırmak, ikinci bölümün ödemelerde çok daha ilginç, dinamik ve cömert olduğunu belirtmekte fayda var. Geliştiriciler oyunun ilk versiyonunu beğendiler ve yeni versiyona daha modern fonksiyonlar ekleyerek makineyi çok daha iyi hale getirdiler.

Thunderstruck 2 slot machine incelerken, çoğunlukla ilk seçeneğe benzer olduğu belirtilebilir. Ancak üreticiler bazı yeni özellikler ve ilginç çipler eklemeye karar verdiler. Güncellenen işlevselliğe dayalı olarak Thunderstruck 2 yuvası, müşterinin daha cömert ödüller almasına olanak tanır. Böylece maksimum kazanç 2,4 milyon jetona yükseldi. Katılıyorum — çok etkileyici bir miktar.

Oyun oyun alanında gerçekleşir, beş makara ve üç sıradan oluşur. Ancak, ödeme hatlarının sayısının sadece birkaç kat değil, çok daha fazla arttığını görebilirsiniz. Yani ilk versiyonda müşterilere sadece 9 ödeme hattı teklif edildiyse, Thunderstruck 2 slotunda zaten 243 tane var.Ayrıca, güncellenmiş versiyon daha modern ve gerçekçi grafikleriyle hoş bir şekilde etkileyici. Emülatör artık bir tür çocuk çizgi filmine benzemiyor. Her şey oldukça ilginç, çekici ve onurlu.

Thunderstruck 2 Emülatörü Bonus Özellikleri

Slot makinesi Thunderstruck 2, ek fonksiyonların varlığı, çeşitleri, çeşitliliği ve mevcut fırsatları ile her oyuncuyu hoş bir şekilde şaşırtacak. Toplamda, öykünücü deki ek işlevlerden aşağıdaki teklifler ayırt edilebilir:

 • Hall of Spins, müşterilere ücretsiz döndürmeler sunan büyük bir bonus oyunudur.
 • Wildstorm - bu özellik ile belirli sayıda makara vahşi sembollere dönüşebilir ve böylece oyuncuya cömert bir ödül getirebilir.
 • Bonus Hammer — bu özellik aynı zamanda müşterilere bedava dönüş sağlar. İşlev, görüntüleri oyun alanında gözlemlenebilen dört tanrıya dayanmaktadır. Aktivasyon, dönen makaralarda üç Bonus Hammer görüntüsü göründükten sonra gerçekleşir. Bu tür resimler ne kadar çok açılırsa, bir oyuncu o kadar fazla bedava dönüş alır.

Thunderstruck 2 slot oyna makinesinin ek işlevlerden yoksun olmadığı, öykünücü de birçoğunun olduğu belirtilebilir. Hepsi, oyunu sadece dinamik değil, aynı zamanda şans için daha heyecan verici ve cömert hale getirmeni ze izin veriyor.

Thunderstruck 2 Slot Makinesinin Sembolleri ve Özellikleri

Thunderstruck 2 oyna bedava öykünücüsü oldukça çeşitli ve ilginç bir semboloji sunar. Geliştirici tarafından seçilen temayı tamamen vurgular ve yuvanın genel resmini tamamlar.

Geleneksel olarak, tüm semboller iki büyük kategoriye ayrılabilir:

 • Sıradan resimler;
 • Özel semboller.

Her kategorinin belirli işlevleri vardır.

Ortak Thunderstruck 2 Öykünücüsü Sembolojisi

Thunderstruck 2 yuvasındaki normal semboller, ücretli zincirler oluşturma işlevini yerine getirir. Aktif hatlardan birinde arka arkaya yerleştirildiklerin de ve eşit olmayan sembollerle kesintiye uğradıklarında, böyle bir kombinasyon oyuncuya belirli bir kazanç getirecektir. Sembolün değerine, zincirdeki hücre sayısına ve hat başına bahis miktarına bağlı olacaktır.

Her zamanki simgeler arasında aşağıdaki resimleri görebilirsiniz:

 • Thor;
 • Bir;
 • Loki;
 • Valkyrie;
 • Gökkuşağı Krallığı;
 • Gemi;
 • Oyun kartlarının değerleri (dokuzdan asa).

Her sembolün kendi bireysel değeri vardır.

Thunderstruck 2 Özel Emülatör Sembolojisi

Thunderstruck 2 online slot makinesinde oyunu daha eğlenceli, ilginç ve cömert bir görünüme kavuşturan ek özelliklerle donatılmış semboller aşağıdaki gibidir:

 • Bonus sembolü — yardımı ile bir bonus oyunu açılır.
 • Wild sembolü — sıradan resimleri başkaları için değiştirebilir ve böylece kazanan kombinasyonlar oluşturabilir.

Ayrıca tanrıların (Thor, Odin, Loki, Valkyrie) görüntülerinin de oyuncular belirli bir tura ulaştığında bir şekilde ek işlevlere sahip olabileceğini belirtmekte fayda var.

Thunderstruck 2 Slot Makinesinin Arayüzünün Özellikleri

Microgaming sağlayıcısının tüm çalışmalarının basit kontrol panelleriyle ayırt edildiğini belirtmekte fayda var. Şirket, temel bir dizi kontrol düğmesiyle doldurulmuş oyunculara yuvalar sunuyor. Bu özellik, oyuncunun kontrolün inceliklerini hızlı bir şekilde anlamasını ve oyuna hızlı bir şekilde başlamasını sağlar.

Thunderstruck 2 slot demo öykünücüsünü başlatmadan önce oyuncuların bir dizi ayar yapması gerekir:

 • Bahsin boyutunu belirtin;
 • Ses seviyesi;
 • Otomatik çalışan davullar.

Aktif şerit sayısı düzenlenemez. Tüm şeritler sabittir ve her oyun 243 şerit üzerine kuruludur. Bundan sonra, makaraları güvenle başlatabilir ve kazanan kombinasyonların tadını çıkarabilirsiniz.

Yorumunuzu bırakın
Play For Real Money